Новини

17/06/2022

Запрошуємо до участі у вебінарі “Бізнес-стратегія для медцентрів” з Іриною Тимощенко-Петровою

Часто трапляється так, що чіткий та ретельно продуманий план дій залишається лише на папері. Зазнавши невдачі у реалізації стратегії, управлінці можуть взагалі відмовитися від такого планування або навпаки працювати над його розробкою надто довго. Такий підхід ускладнює досягнення цілей компанії та стає на заваді успіху. Що робити, якщо стратегії ніколи не спрацьовують? Чи потрібна стратегія […]

Часто трапляється так, що чіткий та ретельно продуманий план дій залишається лише на папері. Зазнавши невдачі у реалізації стратегії, управлінці можуть взагалі відмовитися від такого планування або навпаки працювати над його розробкою надто довго. Такий підхід ускладнює досягнення цілей компанії та стає на заваді успіху.

Що робити, якщо стратегії ніколи не спрацьовують?

Чи потрібна стратегія в часи постійних змін та тотальної невизначеності?

Чи можна зараз сформувати актуальну стратегію та кому вона потрібна?

Відповіді на ці питання обговоримо з Іриною Тимощенко-Петровою.

Коли: Середа, 22.06 о 18:00.

Ірина Тимощенко-Петрова – співзасновниця та директорка бюро стратегічного супроводу Superwise та соціального проєкту «Твій сімейний лікар», викладачка Бізнес-школи УКУ, HaУКМА, Академії управління людьми EY Україна та випускниця MA in Human Resources & Organization Development LvBS. Ірина спеціалізується на розробці та впровадженні бізнес-стратегій та стратегій управління людьми, розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проєктному менеджменті, client service, HR, розвитку бізнесу та еволюційному впровадженні змін.

Окрім того, Ірина є викладачкою нової програми Марафон бізнес-стратегій. Це навчання для команд (3-4 учасники з компанії), на якому ми будемо створювати стратегію вашого бізнесу, яка працюватиме у часи невизначеності.

Модератор – Ігор Заставний, PhD, сімейний лікар, співзасновник «Сімейна амбулаторія ВУЛИК», член Правління Академії сімейної медицини України.

Запрошуємо до участі у серії вебінарів “Адаптація медцентрів у часи війни” спільним проектом Бізнес-школи УКУ та Doctor Eleks для керівників, менеджерів та власників медичних закладів, щоб допомогти адаптувати та налагодити свої процеси в умовах воєнного стану. 
Дізнатися більше про проект та зареєструватися на вебінар тут.

Останні новини