Серія вебінарів “Адаптація медцентрів в часи війни”

Doctor Eleks та Бізнес-школа Українського католицького університету оголошують про серію вебінарів для керівників та власників медичних закладів “Адаптація медцентрів в часи війни”.

У часи невизначеності та війни в управлінців виникають нові виклики та потреба у прийнятті швидких рішень. Зараз змінились потреби, які вимагають інших шляхів вирішення та підходів в управлінні.

Ми опрацювали ключові запити та проблеми у цій сфері та запускаємо серію вебінарів для керівників медичних закладів які допоможуть:

  •  знаходити нові підходи до управління
  •  навчатися від експертів медичної сфери
  •  знайти підтримку від колег з медичної сфери
  •  зрозуміти яким має бути лідер в період змін
  •  ознайомитися з інструментами які можна використовувати в період кризи та воєнних дій
  •  отримати практичні кейси, дискусії

Сьогодні важливо навчатись, розвиватись та адаптовувати свій бізнес в сучасних реаліях. На наших онлайн-зустрічах експерти поділяться найважливішими аспектами бізнес-процесів та лідерства в медичній сфері під час війни.

Вебінар 1: Лідерство в умовах кризи

Запрошуємо вас обговорити тему кризового лідерства разом з Андрієм Рождественським. Зустріч передбачає обговорення результатів нових досліджень у сфері лідерства напередодні та в часи повномасштабної війни, а також інструменти та навички лідера в кризових ситуаціях.

• як бути життєстійким та утримати цей стан?

• як грамотно підібрати стиль управління в кризових умовах (баланс між авторитаризмом та свободою)?

• як ухвалювати рішення під час війни?

• як планувати та, які є горизонти планування?

• про управління оптимізмом: як не фантазувати або не перебільшувати реальність?

Про це та багато іншого поговоримо вже в середу з Андрієм Рождественським

Коли: Середа, 15.06 о 18:00.

Андрій Рождественський – PhD, виконавчий директор Center for Leadership of UCU, викладач UCU Business School, бізнес-консультант. Андрій також є співзасновником консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проєктів «Лідерство у горах» та Scolar. Допомагає організаціям, які займаються допомогою онкохворим дітям, реабілітацією алко- та наркозалежних. Учасник руху «Зміни Україну – почни з себе». Організував проєкт «Еверест 2025».

Модератор – Ігор Заставний, PhD, сімейний лікар, співзасновник «Сімейна амбулаторія ВУЛИК», член Правління Академії сімейної медицини України

Вебінар 2: Бізнес-стратегія для медцентрів

Часто трапляється так, що чіткий та ретельно продуманий план дій залишається лише на папері. Зазнавши невдачі у реалізації стратегії, управлінці можуть взагалі відмовитися від такого планування або навпаки працювати над його розробкою надто довго. Такий підхід ускладнює досягнення цілей компанії та стає на заваді успіху.

Що робити, якщо стратегії ніколи не спрацьовують?

Чи потрібна стратегія в часи постійних змін та тотальної невизначеності?

Чи можна зараз сформувати актуальну стратегію та кому вона потрібна?

Відповіді на ці питання обговоримо з Іриною Тимощенко-Петровою.

Коли: Середа, 22.06 о 18:00.

Ірина Тимощенко-Петрова – співзасновниця та директорка бюро стратегічного супроводу Superwise та соціального проєкту «Твій сімейний лікар», викладачка Бізнес-школи УКУ, HaУКМА, Академії управління людьми EY Україна та випускниця MA in Human Resources & Organization Development LvBS. Ірина спеціалізується на розробці та впровадженні бізнес-стратегій та стратегій управління людьми, розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проєктному менеджменті, client service, HR, розвитку бізнесу та еволюційному впровадженні змін.

Окрім того, Ірина є викладачкою нової програми Марафон бізнес-стратегій. Це навчання для команд (3-4 учасники з компанії), на якому ми будемо створювати стратегію вашого бізнесу, яка працюватиме у часи невизначеності.

Модератор – Ігор Заставний, PhD, сімейний лікар, співзасновник «Сімейна амбулаторія ВУЛИК», член Правління Академії сімейної медицини України

Вебінар 3: Лідерство змін

Під час цієї онлайн-зустрічі поговоримо про 5 рівнів лідерства та вплив, як їх ключову особливість. Також розглянемо реальний кейс, який допоможе краще зрозуміти використання інструментів лідерства на практиці.

Коли: Середа, 29.06 о 18:00.

Спікер – о. Павло Худ, керівник Школи журналістики УКУ, доцент кафедри журналістики та керівника Центру медіамайстерності УКУ, викладач центру лідерства УКУ та запрошений лектор LvBS.

Модератор – Ігор Заставний, PhD, сімейний лікар, співзасновник «Сімейна амбулаторія ВУЛИК», член Правління Академії сімейної медицини України

Вебінар 4: Маркетинг здорової організації

Від початку повномасштабного вторгнення маркетинг не зник, та він трансформувався, як і більшість складових бізнесу. Інформаційні кампанії та маркетингові інструменти варто використовувати з особливою уважністю та регулярно перевіряти їх ефективність.
Вже в середу запрошуємо вас приєднатись до нашої фінальної онлайн-зустрічі в рамках серії вебінарів «Адаптація медцентрів у часи війни» з Анною Дмитрів.
Поговоримо про таке:
Особливості маркетингу під час війни. Що працює?
Які є актуальні маркетингові інструменти та як їх використовувати?
Приклади цікавих маркетингових кампаній від медичних організацій.
Коли: середа, 6 липня о 18:00.
Анна Дмитрів – маркетинг-директор освітніх закладів ThinkGlobalLviv, які поєднують у собі приватні школи та дошкілля. Раніше працювала керівником відділу маркетингу мережі медичних лабораторій МеДіС. Консультантка з побудови стратегії маркетингу та комунікацій. Запрошена викладачка Бізнес-школи УКУ.

Організатори:

UCU Business School – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту в Україні вже понад 14 років.
Doctor Eleks – компанія-розробник медичних інформаційних систем, активний учасник реформи охорони здоров’я в розрізі автоматизації в Україні та Польщі.