Новини

23/08/2019

Реформа вторинної медичної допомоги

Команда Doctor Eleks зібрала представників вторинної медичної допомоги

на сайт нові

Трансформація вторинної медичної допомоги на активній стадії, тому команда Doctor Eleks зібрала представників закладів вторинки у Львові, щоб обговорити підготовку до роботи в рамках реформи.

Розпочали захід Ірина Микичак, директорка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, та Інна Шимків, директорка з розвитку та комунікацій Doctor Eleks.

Ірина Микичак розповіла про плани по реформі в країні та окремо у Львівській області. Інна Шимків поділилась досвідом Doctor Eleks у інформатизації медичних закладів та міст.

Наступним блоком заходу стало знайомство з функціоналом системи. Анастасія Редька, менеджер з розвитку бізнесу, розповіла про модулі: Електронна медична картка, Реєстратура, Звіти, Стаціонар, Лабораторію та функціонал для лікаря і медсестри. Після екскурсії офісом, Анастасія розповіла про web-рішення, мобільний додаток у Doctor Eleks та функціонал для проведення онлайн роз’яснень. З мобільним додатком кожен з учасників познайомився на власному смартфоні.

Вероніка Дякович, керівниця контакт-центру, продемонструвала повний цикл подання документів для проходження атестації онлайн.

Завершила захід Ксенія Демків, керівниця впровадження МІС у державних закладах. Ксенія розповіла учасникам про що важливо знати “до”, щоб зробити процес впровадження медичної інформаційної системи в закладі ефективним та успішним.

рвапра

Фотозвіт за посиланням: https://www.facebook.com/pg/DrEleksEHealth/photos/?tab=album&album_id=707735666318939

Останні новини