Новини

30/04/2020

РЕФОРМА: Функціонал для роботи закладів СМД з реформою готовий до використання

Розроблений командою Doctor Eleks функціонал для роботи закладів СМД з реформою успішно протестовано та підключено до ЕСОЗ

на сайт

Компанія Doctor Eleks отримала позитивне рішення щодо функціонала для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Розроблений функціонал протестовано адміністратором Електронної системи охорони здоров’я – ДП «Електронне здоров’я» та підключено до ЕСОЗ.  

Доступні наступні модулі для амбулаторного та стаціонарного прийомів:

  • Електронні медичні записи (ЕМЗ)
  • Діагностичні звіти
  • Виписування, обробка та погашення е-направлення
  • Робота з записами про ідентифікованих пацієнтів
  • Робота з записами про неідентифікованих пацієнтів  
  • ЕМЗ стаціонар: надходження та виписка

 

Користувачам порталу Doctor Eleks EHealth було надіслано деталізовані інструкції для роботи з функціоналом. Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, зверніться до контакт-центру Doctor Eleks. 

 

Функціонал для роботи з реформою розробляється згідно з чітким технічним завданням, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України та Національною службою здоров’я України. Команда Doctor Eleks доклала зусиль, щоб зробити функціонал у відповідності до чітких вимог та водночас зручним і простим у використанні. Але команда впевнена, що працювати над поліпшенням зручності потрібно постійно. Якщо ви маєте пропозиції по оптимізації функціоналу – напишіть на пошту doctor@eleks.com. Команда Doctor Eleks розгляне можливість внесення коригувань. Ваш зворотний зв’язок дуже цінний!


Останні новини