Новини

30/04/2020

РЕФОРМА: Функціонал для роботи закладів СМД з реформою готовий до використання

Розроблений командою Doctor Eleks функціонал для роботи закладів СМД з реформою успішно протестовано та підключено до ЕСОЗ

на сайт (1)

Компанія Doctor Eleks отримала позитивне рішення щодо функціонала для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Розроблений функціонал протестовано адміністратором Електронної системи охорони здоров’я – ДП «Електронне здоров’я» та підключено до ЕСОЗ.  

Доступні наступні модулі для амбулаторного та стаціонарного прийомів:

  • Електронні медичні записи (ЕМЗ)
  • Діагностичні звіти
  • Виписування, обробка та погашення е-направлення
  • Робота з записами про ідентифікованих пацієнтів
  • Робота з записами про неідентифікованих пацієнтів  
  • ЕМЗ стаціонар: надходження та виписка

 

Користувачам порталу Doctor Eleks EHealth було надіслано деталізовані інструкції для роботи з функціоналом. Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, зверніться до контакт-центру Doctor Eleks. 

 

Функціонал для роботи з реформою розробляється згідно з чітким технічним завданням, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України та Національною службою здоров’я України. Команда Doctor Eleks доклала зусиль, щоб зробити функціонал у відповідності до чітких вимог та водночас зручним і простим у використанні. Але команда впевнена, що працювати над поліпшенням зручності потрібно постійно. Якщо ви маєте пропозиції по оптимізації функціоналу – напишіть на пошту doctor@eleks.com. Команда Doctor Eleks розгляне можливість внесення коригувань. Ваш зворотний зв’язок дуже цінний!


Останні новини