Відгуки

Володимир Козявкін

Генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування «Еліта». Герой України. Професор, доктор медичних наук

«З компанією «ЕЛЕКС» ми співпрацюємо з 1995-го року. За цей час переконалися, що маємо справу з надійним партнером, а впроваджені у нашій клініці розробки щодня допомагають і працівникам, і пацієнтам. Сподіваюся, що подальша співпраця буде не менш плідною, адже нам завжди потрібні нові рішення, а «ЕЛЕКС» – компанія, яка професійно втілює їх у життя.»

Дмитро Чуканов

ІТ-директор медичної мережі “Добробут”

«Вважаю, що на сьогодні система «Доктор Елекс» є найбільш сучасною та розвиненою на вітчизняному ринку. Варто відзначити високий рівень професійності членів команди та їхню готовність до діалогу, що було дуже важливо у нашому випадку, коли масштаби закладу диктували ряд нагальних задач, які потрібно було вирішувати оперативно.»

Олена Мороз

Директор Медичного центру «Інтерсоно»

«Медична інформаційна система, розроблена компанією «ЕЛЕКС», пришвидшила роботу персоналу нашої клініки, завдяки чому наші послуги стали більш якісними Сподіваємося на подальшу співпрацю з цією компанією.»

Дмитро Квіт

Головний лікар львівської міської дитячої клінічної лікарні

«Розпочавши впровадження медичної інформаційної системи «Доктор Елекс» у нашій установі, ми побачили вагомі переваги у порівнянні із щоденним заповненням паперової медичної документації, що забирає тривалий час у персоналу. Завдяки автоматизації ведення медичної документації та впровадженні «Електронної карти пацієнта», надання медичної допомоги ставить нас поряд із передовими клініками не лише в Україні, а й поза її межами.
Сподіваємось на розвиток та тісну співпрацю з компанією і, як наслідок, покращення якості надання медичних послуг.»

Тетяна Міхнова

Генеральний директор НМЦ Св. Параскеви

«Я маю досвід успішних стартапів декількох медичних підприємств. Для того щоб заклад був успішним, усі його бізнес-процеси повинні мати ефективний ІТ-супровід.
Серед усіх доступних медичних інформаційних систем найбільшу кількість бізнес-процесів нашого новоствореного закладу охоплював “Доктор Елекс”. Маючи на меті надання якісних медичних послуг, ми вдосконалюємо свій бізнес. У цих вдосконаленнях “Доктор Елекс” є індикатором та інструментом змін одночасно.»

Тарас Бабич

Власник мережі стоматологічних клінік “Пародент”, лікар-стоматолог вищої категорії

«Клініки «Пародент» розташовані в Україні, Канаді та США, тому, обираючи програмне рішення, важливим для нас аспектом була уніфікація збереження та представлення інформації. Завдяки системі «Доктор Елекс» усі працівники нашої міжнародної мережі, незалежно від розташування, завжди бачать актуальні та однакові дані.»

Сергій Джевага

Генеральний директор медичного центру “ІНГО”

«Враховуючи специфіку нашої компанії, впровадження системи “Доктор Елекс” дозволило не лише забезпечити ефективний IT-супровід усіх бізнес-процесів, а й об’єднати два аспекти нашої діяльності – медицину та страхування. Система допомогла нам ефективно організувати роботу усього персоналу, завдяки чому ми гарантуємо нашим пацієнтам якісне медичне обслуговування світового рівня.»