Новини

23/12/2019

Медична реформа 2020: від А до Я

Команда Doctor Eleks взяла участь у форумі-практикумі для лікарів та керівників медичних закладів “Медична реформа 2020: від А до Я”

на сайт нові (1)

19 грудня відбувся форум-практикум “Медична реформа 2020: від А до Я”, присвячений наступним крокам реформи у 2020 році. Захід відвідали лікарі та керівники медичних закладів з усіх областей України. Команда Doctor Eleks стала партнером заходу.  

На стенді Doctor Eleks учасників консультували щодо інформатизації та функціоналу для роботи в реформі.  

 

Форум об’єднав корисні для медичної спільноти доповіді, які допоможуть ефективно інформатизувати медичний заклад та пройти всі кроки реформи максимально ефективно і вчасно. 

Про економіку організації охорони здоров’я розповів Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров’я у 2016-2019 роках.  

Про фінансування вторинної ланки у 2020 році розповів Матвій Хренов, експерт Офісу Міністерства охорони здоров’я України, радник проекту USAID “Проект підтримки реформи охорони здоров’я“.  

Про успішне впровадження МІС в закладі охорони здоров’я розповіли Інна Шимків, директор з розвитку та комунікацій Doctor Eleks, та Ксенія Демків, керівник напрямку впровадження МІС в державних закладах Doctor Eleks 

Про безперервну освіту та розвиток для лікарів розповів Юрій Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця.  

Власним досвідом роботи в реформі та підготовкою до неї поділилися головні лікарі державних та приватних закладів України. Також на форумі розібрали важливі юридичні питання, з якими заклади стикнуться під час трансформації.  

 

Фотозвіт з заходу за посиланням.

Останні новини