Новини

4/10/2019

Команда Doctor Eleks на Public Health 2019

Компанія Doctor Eleks взяла участь у 28-й Міжнародній медичній виставці Public Health

Команда Doctor Eleks взяла участь у 28-й Міжнародній медичній виставці Public Health 2019. Виставка проходила у Міжнародному виставковому центрі з 1 по 3 жовтня.  

Стенд Doctor Eleks відвідали керівники і представники приватних клінік, державних медичних установ первинної, вторинної та третинної ланок, а також власники медичних кабінетів 

На виставці було презентоване нове рішення – Медичний кабінет Doctor Eleks. Це хмарне рішення для медичних закладів, з кількістю робочих місць до 10.  

1 

Також спеціалісти команди Doctor Eleks взяли участь у спеціалізованому проекті виставки Digital Med 

В перший день, що був присвячений розвитку eHealth в Україні та світі, Дмитро Істомін, керівник департаменту інформаційних технологій Маріупольської міської ради розповів про кейс автоматизації медицини цілого міста з системою Doctor Eleks 

Другий день, в рамках якого виступила Анастасія Редька, менеджер з розвитку бізнесу, був присвячений інноваціям та майбутньому медицини. Анастасія розповіла про запис на прийом, бронювання вакцини, оплати та консультації у мобільному додатку Doctor Eleks.  

Тема третього дня Digital Med – хто і як змінює охорону здоров’я. В третій день проекту виступила Вероніка Дякович, керівниця контакт-центру Doctor Eleks. Вероніка поділилась досвідом розробки функціоналу для проходження атестації онлайн.   

іваівапівар

Фотозвіти: 

https://cutt.ly/Beua6mj

https://cutt.ly/1eusgiW

Останні новини