Новини

8/10/2018

“Доктор Елекс” взяв участь в 28 міжнародній медичній виставці “Public Health”

З 2 по 4 жовтня в рамках міжнародної медичної виставки “Public Health” відбувся захід Digital Med 2018, в якому компанія “Доктор Елекс” взяла участь. Темами заходу були: “Інновації для лікарів. Вплив технологій у лікуванні та діагностиці” та “Розвиток eHealth в Україні”.

1538655897913

Технічний директор “Доктор Елекс” Андрій Хвищун презентував нове рішення для приватних практик, які беруть участь у  реформі – DE7. “Медична реформа дала можливість лікарям працювати самим на себе як фізичній особі-підприємцю. Ми розуміємо, що це вимагає індивідуального рішення в інформатизації. Саме тому ми з командою “Доктор Елекс” розробили ДЕ7 – рішення, що зробить роботу лікарів-ФОПів ефективною та зручною”, – зазначив Андрій Хвищун.

Інна Шимків, директор з розвитку та комунікацій, говорила про те, як створюється та функціонує система eHealth, про Асоціацію розробників eHealth та участь компанії “Доктор Елекс” в процесі реформи. “Інформатизація даних в закладах охорони здоров’я є одним з найважливіших етапів медичної реформи. Система eHealth – це результат співпраці держави з бізнесом. Це яскравий приклад того, як приватні підприємства підсилюють урядові структури, та, завдяки синергії та спільним зусиллям, виходить якісний, новий та ефективний продукт, який виводить медичну систему України на новий рівень та сприяє швидкому реформуванню галузі”, – розповіла в своєму виступі Інна Шимків.

На виставці також були доповіді клінік-партнерів Доктор Елекс. Ігор Гайда, заступник директора медичного центру Св. Параскеви розповів про Клінічні гайдборди (Guideboards) та перші кроки запровадження системи штучного інтелекту для аналізу великих баз медичних даних.

Digital Med – майданчик, який об’єднав найкращих національних представників цифрових технологій в медицині: від інновацій в лікуванні та діагностиці до розвитку eHealth.

Останні новини