Новини

30/03/2018

“Доктор Елекс” – прозорість та розвиток

Компанія “Доктор Елекс” існує на ринку 12 років та є лідером серед медичних інформаційних систем, впроваджених у великих та середніх приватних медичних закладах України.

29853084_1619052124882055_1614923162_n

За час існування компанії були закріплені ключові цінності,серед яких прозорість, відкритість до комунікацій та постійний розвиток.

У жовтні 2017 року компанія пройшла тестування на приєднання до Центрального компоненту eHealth реформи охорони здоров`я України. На сьогоднішній день до системи підключено 50 державних закладів. Компанія підтримує ті зміни, які відбуваються в країні, в тому числі і реформу охорони здоров’я.

На сьогоднішній день у зв’язку з активно пожвавленим процесом змін в країні на ринку з`явилося місце для  компаній, які ведуть нечесну конкуренту боротьбу. 27 березня була опублікована стаття, яка висвітлює факти та домисли з метою зашкодити іміджу компанії “Доктор Елекс”. Стаття без автора, яка розміщена на двох інформаційних ресурсах, містить неперевірену інформацію та сфабрикований наклеп. При спробі дати коментарі та висвітлити позицію компанії, як реакція на опубліковану статтю, ні прес-служба політичної партії  «Народний Контроль», ні інтернет-видання «Вголос», які опублікували та поширили статтю, на зв’язок не вийшли. Окрім того, депутат львівської міської ради Валерій Веремчук, висуванець від однойменної партії «Народний контроль», не зміг пригадати журналістів, які, начебто, брали в нього коментарі для статті, хоча факт надання таких коментарів підтвердив.

Один із засновників та директор компанії “Доктор Елекс” Петро Коновалов прокоментував ситуацію: «Ми відкриті до спілкування з медіа і готові надати будь-яку інформацію стосовно діяльності компанії, оскільки переконані, що потужний імідж та багаторічна кропітка діяльність компанії є візитною карткою “Доктора Елекса”. Прошу звертатися за коментарями  на електронну скриньку petro.konovalov@eleks.com та персонально у Facebook».

Останні новини