Новини

17/09/2018

“Доктор Елекс” ознайомився з принципами функціонування моделей електронного урядування в Естонії

29 серпня українська делегація, до складу якої ввійшов директор “Доктор Елекс” Петро Коновалов, ознайомилася з практичним досвідом європейських країн у впровадженні інформаційно-комунікативних технологій у бюджетних установах.

41889097_555484038222571_1582867573685354496_n

До складу делегації також увійшли міський голова Марганця Олена Жадько, заступник міського голови Дніпра – Яніка Мерило, директор Департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської обласної державної адміністрації – Будяк Наталія Юріївна, радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, представники клініки Охматдит.

В ході візиту делегація ознайомилася з існуючими моделями  електронного урядування та переваги, які отримують завдяки їх впровадженню пересічні громадяни.

“Так як в Україні триває впровадження медичної реформи, важливим елементом якої є інтеграція в усі ланки інформаційних систем, які автоматизують роботу медичних закладів, візит до Естонії був корисним та цікавим. Ми з колегами познайомилися з процесом автоматизації уряду та медицини Естонії. Найцікавішим елементом програми став візит до лікарні швидкої допомоги в Талліні, де на практиці можна було побачити, як функціонує електронна медична система в Естонії. Для нас обмін досвідом з країнами, які вже давно автоматизували всі ланки медицини, є надзвичайно важливим. Адже Україна зараз стоїть на порозі глобальних змін, які потрібно втілювати максимально якісно”, – говорить директор Доктор Елекс Петро Коновалов.

Останні новини