Новини

25/10/2022

Doctor Eleks провів зустрічі в медичних закладах Вінниці

19 та 20 жовтня компанія Doctor Eleks провела ряд зустрічей з працівниками медичних закладів, які працюють в МІС Doctor Eleks у місті Вінниця.

 

Компанія Doctor Eleks спільно із партнером Daiteks LLC 19 та 20 жовтня провела ряд зустрічей з працівниками медичних закладів, які працюють в МІС Doctor Eleks у місті Вінниця.

Серед відвіданих установ були КНП  “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 міста Вінниці”,  КНП “Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги”, КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної ради”, КНП “Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної ради”, КНП “Вінницька міська клінічна лікарня №1” та інші.

На зустрічах було презентовано нові можливості системи, впровадження, інновації та додаткові сервіси для клієнтів, що дозволять покращити та оптимізувати роботу медичних установ та їх працівників. Також спеціалісти компанії Doctor Eleks надали відповіді на запитання та провели консультації медичним працівникам щодо тих чи інших етапів роботи функціонала.

Останні новини