Новини

2/10/2020

Doctor Eleks генеральний партнер Digital Med 2020

Компанія Doctor Eleks виступила генеральним партнером проекту Digital Med в рамках виставки Public Health

Компанія Doctor Eleks виступила генеральним партнером спеціалізованого проекту Digital Med, що проходить в рамках 29-ї Міжнародної медичної виставки Public Health 2020.  

Проект Digital Med об’єднує українських та міжнародних експертів, які у своїх виступах діляться досвідом в діджиталізації та інноваціях.

 

Дати заходу: 7, 8, 9 жовтня

Місце проведення: Київ, Міжнародний виставковий центр (МВЦ), Броварський пр-т, 15

 

Експерти Doctor Eleks розкажуть про важливість та способи комунікації з медичними працівниками під час та після запуску вторинки і про нові розробки, передумовою для яких стала пандемія COVID-19.

Про комунікацію з медиками під час та після запуску вторинки розповість Інна Шимків, директор з розвитку та комунікацій, 7 жовтня об 11:50.

Про нові розробки, передумовою яких стала пандемія COVID-19, розповість Анастасія Редька, керівник відділу інновацій, 8 жовтня об 11:30.      

Програма за посиланням: https://publichealth.com.ua/uk-UA/about_exhibition/DigitalMed.aspx

 

Завітати на майданчик можна за безкоштовним промокодом DELEKS: https://publichealth.com.ua/uk-UA/visitors/benefits.aspx#personal

 


Організатори виставки Public Health та майданчику Digital Med вжили всіх необхідних заходів для убезпечення в період карантинних обмежень. Вхід можливий лише за наявності маски та відсутності основних симптомів захворювання.  

Бережіть себе та рідних! 

Останні новини