Новини

2/07/2019

Doctor Eleks зібрала партнерів з впровадження у Львівському офісі

на сайт нові (2)

26 червня компанія Doctor Eleks зібрала партнерів з впровадження у Львівському офісі.

Команда Doctor Eleks цінує партнерські відносини, тому зібрала всіх, щоб розповісти про зміни у системі, подальший розвиток та співпрацю. Також для гостей було проведено ряд навчальних майстер-класів.

Зустріч відкрила Інна Шимків, директор з розвитку та комунікацій. Вона розповіла про стратегію розвитку Doctor Eleks на найближчий рік.

Анастасія Редька, менеджер з розвитку бізнесу, познайомила партнерів зі змінами у Doctor Eleks, продемонструвала функціонал для швидкої допомоги, провела майстер-клас по можливостям web і мобільного додатку, а також розповіла про рішення для зручної співпраці між клініками і страховими компаніями.

Після перерви на каву, Вероніка Дякович, аналітик та керівник контакт-центру, розповідає про реформу охорони здоров’я України та знайомить партнерів з функціоналом системи для роботи в рамках реформи.

Андрій Хвищун, технічний директор, доєднався до події онлайн і розповів учасникам про інтеграції з платіжними терміналами, 1С та зовнішніми CRM системами.

Христина Руснак, розробник програмного забезпечення, продемонструвала партнерам можливості інтеграції з Beecardia.

На зустрічі було презентовано хмарне рішення Медичний кабінет. Спеціаліст із впровадження, Тетяна Ніца та Анастасія Редька, менеджер з розвитку бізнесу, розповіли про можливості та переваги рішення.

Після загальної частини, розпочалися навчальні майстер-класи. Лід інтеграційних сервісів та заступник керівника відділу впровадження, Андрій Пєвнєв провів майстер-клас по інтеграції з лабораторіями. Про складський облік у МІС розповів Вадим Рибіцький, лід модуля Склад.

Заключним став майстер-клас по формуванню тендерної документації. Навчання провели Олеся Мицан, спеціаліст по роботі з документами, Марта Яцура, спеціаліст юридичного відділу, Леся Ягольник, спеціаліст по роботі з тендерами та Альона Запрута, спеціаліст відділу бухгалтерії.

Компанія Doctor Eleks приділяє велику увагу співпраці з партнерами по впровадженню та обміну досвідом щодо модулів системи і нового функціоналу. Doctor Eleks має на меті зробити такі зустрічі традиційними)

2

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Останні новини