Опис можливостей

Лабораторія

Лабораторна інформаційна система «Доктор Елекс» може як входити до складу МІС “Доктор Елекс”, так і використовуватись як окремий готовий продукт, налаштований у відповідності до потреб конкретного медичного закладу.

Ця система може бути корисною для широкого спектру клініко-діагностичних лабораторій – від районних поліклінік до великих централізованих лабораторних служб з віддаленими робочими місцями в пунктах забору матеріалу. Застосування міжнародного стандарту передачі медичних даних HL7 дозволить також вести безперебійний обмін інформацією з іншими лабораторіями України та Європи.

ЛІС “Доктор Елекс” допомагає автоматизувати всі етапи роботи медичної клініко-діагностичної лабораторії: від збору та обробки інформації до їх аналізу та управління робочими процесами.

Завдяки стандартизації даних в ЛІС є можливість відстежити весь життєвий цикл кожного лабораторного дослідження, а саме: призначення аналізу, забір матеріалу, маркування, пересилку в лабораторію, отримання результатів, інтеграцію даних в електронну карту пацієнта, ведення архіву досліджень тощо. При потребі, ця інформація може бути використана для аналізу ефективності роботи клініки або для з’ясування будь-яких спірних питань.

Важливу роль відіграє також можливість автоматичного прийому результатів досліджень з широкого спектру обладнання клінічних, біохімічних, імунологічних та бактеріологічних лабораторій безпосередньо в електронну медичну карту пацієнта. У випадку критичного відхилення даних від норми, система автоматично формує відповідне попередження лікарю для забезпечення своєчасного реагування.

Застосування ЛІС  – це крок вперед у розвитку вітчизняної лабораторної діагностики. Автоматизована система управління лабораторними даними допоможе суттєво підвищити якість медичного обслуговування та зменшити накладні витрати у вашій клініці, а саме:

  • прискорити отримання результатів досліджень;
  • мінімізувати кількість помилок та ризик втрати даних завдяки зменшенню впливу “людського фактору”;
  • забезпечити відповідність європейським стандартам лабораторної діагностики;
  • скоротити кількість рутинних операцій, необхідних для оформлення замовлення та доставки лабораторних даних;
  • забезпечити індивідуальні налаштування для кожного закладу або фахівця;
  • створити комфортні умови роботи персоналу та обслуговування пацієнтів.

Унікальна ідентифікація пацієнтів та їх лабораторних матеріалів, а також обмежений доступ до електронної бази даних дозволить проводити анонімні дослідження, забезпечивши належне збереження та конфіденційність медичної інформації у відповідності із сучасними Європейськими стандартами.

Скористайтеся перевагами ЛІС “Доктор Елекс” для того, щоб зміцнити престиж та конкурентоспроможність Вашої організації!