Новини

1/04/2019

Укладення декларації: аутентифікація пацієнта за номером телефону

4

Номер телефону – одна зі складових процедури аутентифікації пацієнта під час укладення декларації. Телефон, який був внесений до електронної ситсеми охорони здоров’я під час укладення декларації вперше – автоматично підтягується до всіх наступних декларацій цього пацієнта. Тому важливо розуміти як правильно укласти або переукласти декларацію, якщо номер телефону загубився, змінився або був некоректно введений.

Враховуючи те, що минулого тижня було скинуто метод аутентифікації в тих деклараціях, де номер телефону пацієнта співпадає з номером лікаря або співробітника, нагадумо, що такі декларації можна перепідписати, авторизувавши правильний номер.

При перепідписанні декларації з пацієнтом, необхідно підтвердити його номер телефону згенерувавши СМС-повідомлення:

для заметки (4)

СМС-код надходить на телефон пацієнта протягом 15 хвилин. У випадку, коли СМС на телефон пацієнта не приходить, необхідно перевірити правильність номеру телефону. Якщо номер телефону неактуальний (наприклад, загублений), але був внесений до системи під час підписання попередньої декларації, пацієнту необхідно або відновити номер телефону через його мобільного оператора, або звернутись до НСЗУ з проханням змінити номер в системі.

Для зміни номеру телефону в електронній ситсемі охорони здоров’я EHealth потрібно:

  • Написати заяву до Національної Служби Здоров’я України, переглянути зразок можна за посиланням;
  • Заповнити форму заяви;
  • Заповнену заяву підписати ЕЦП на сайті АЦСК та надіслати разом з додатками, вказаними у зразку заяви (копія паспорта/свідоцтво по народження/посвідка пацієнта/ ІПН (за наявності) та заява пацієнта в довільній формі);
  • Відправити на електронну скриньку info@nszu.gov.ua.

Останні новини