Новини

17/10/2017

Телемедичне консультування

Збільшити шанси на одужання, не допустити ускладнень, мінімізувати витрати – все це можливо завдяки вчасному виявленню хвороби і постановці правильного діагнозу. І зробити це легше, ніж ви думаєте, – достатньо просто натиснути кнопку виклику.

Telemedicine_WeKnowHow

Ні для кого не таємниця, що провідні медичні фахівці зосереджені у великих містах і потрапити на прийом до них зазвичай ой як непросто. Буває, що питання транспорту, проживання, коштів і часу змушують нас взагалі відмовитися від думки про консультацію, адже “не так уже й болить”. Але технології не стоять на місці, роблячи надання вчасної та адекватної медичної допомоги пацієнту доступним!

Телемедичні консультації – це основний інструмент телемедицини, що використовується для дистанційного обстеження, а також інтерпретації знімків та інших зображень, зафіксованих цифровими носіями. Отже, пацієнт може отримати медичну послугу на відстані, а лікар, за потреби, залучити вузьких спеціалістів або досвідчену команду експертів для зменшення імовірності діагностичних помилок.

У системі “Доктор Елекс” передбачена можливість проведення дистанційних консльтацій з урахуванням усіх потреб як лікаря, так і пацієнта:

Tel_Cons

 

Зручний інтерфейс надає можливість лікареві заповнювати відповідний протокол обстеження безпосередньо під час відеочату, дозволяючи долучити до нього знімки екрану, зроблені в процесі розмови. Пацієнт, в свою чергу, завдяки адаптивному веб-додатку, отримує своєчасну медичну консультацію незалежно від свого місцезнаходження та на будь-якому девайсі.

По завершенні консультації, необхідні медичні заключення відправляються на електронну адресу пацієнта.

 

 

 

Останні новини