Новини

25/10/2017

Доктор Елекс в медсестринській інформатиці

Розвиток медсестринської інформатики стрімко набирає обертів, однак різниця між фактичним та необхідним рівнем досвіду медперсоналу у даній галузі є все ще доволі відчутною.

DSC07042focusGr

Саме тому в рамках співпраці Львівського інституту медсеcтринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського,  кардіологічного центру “Ритм” та компанії “Доктор Елекс” був розроблений та реалізований освітній проект, мета якого – впровадження реальних медсестринських ситуацій та медичної інформаційної системи “Доктор Елекс” в практику вивчення медсестринської інформатики.

Нещодавно до проекту долучилися два нові учасники: кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління факультету інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету і кафедра медичної інформатики Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського.

17 і 18 жовтня група учасників проекту провела в навчальному центрі нашої компанії, де під керівництвом досвідчених фахівців Анастасії Редьки та Тетяни Ніци відбувся тренінг щодо роботи з медичною інформаційною системою “Доктор Елекс”. Це також була чудова нагода  провести фокус-групу за участі колег, що приїхали з інших міст, – Івана Фейси, асистента кафедри громадського здоров’я Факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Ужгородського національного університету, та Володимира Скляренка, директора ІТ департаменту медичного центру EUROLAB в м.Києві.

DSC07036

Підсумком навчальної зустрічі стала розробка програми тренінгів для користувачів-початківців, які складають найвагомішу частку цільової аудиторії проекту.

Останні новини