Новини

3/03/2017

“Доктор Елекс” розроблятиме електронний реєстр пацієнтів Рівненської області, хворих на серцево-судинні захворювання

Рівненщина стала однією з восьми областей України, де реалізують проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Переможцем торгів з розробки електронного реєстру пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями стала компанія “ЕЛЕКС”.

unnamed (1)

В рамках проекту заплановане об’єднання 260 медичних установ області в єдину систему та створення понад 300 нових автоматизованих робочих місць лікарів. Розроблене програмне забезпечення буде встановлене в обласній та усіх міських лікарнях Рівненщини, а також у центрах первинної медико-санітарної допомоги, центральних районних лікарнях та амбулаторіях.

Система скерована на первинну допомогу пацієнтам, що мають захворювання систем кровообігу, адже для них особливо критичною є своєчасність надання первинної медичної допомоги. Автоматизація дозволить лікарям більш точно встановлювати діагноз та підвищити швидкість реакції на звернення, оскільки усі дані про серцеві захворювання пацієнта зберігатимуться централізовано із можливістю миттєвого доступу до них.

unnamed

Під час оцінки тендерних пропозицій група управління субпроектом керувалася не лише критерієм вартості, що є безумовно важливим, але й здатністю компанії реалізувати поставлене технічне завдання. А тому нам важливо, що компанія, яка перемогла в цій закупівлі, ввійшла до десятки найбільших ІТ-компаній України,  — розповідає керівник групи управління субпроектом, перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Останні новини